O Kancelarii

Zakładając Kancelarię Radcy Prawnego Dariusz Sobczyński chciał stworzyć miejsce, w którym wsłuchując się w oczekiwania oraz potrzeby Klientów Biznesowych będzie niósł im pomoc w zakresie usług prawniczych.

 

Od lat świadczmy usługi wysokiej jakości dbając o interesy naszych Klientów. Każdą sprawę, którą mamy zaszczyt prowadzić, poddajemy wnikliwej analizie i zapewniamy idealnie dobrany i właściwy sposób postępowania. Uczciwość, pełne zaangażowanie, wiedza i wieloletnie doświadczenie to hasła które wyróżniają naszą Kancelarię i przekładają się na efektywność podejmowanych przez nas działań.

 

Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o indywidualne podejście do każdej sprawy, ale także o właściwe relacje z naszymi Klientami, które sprawiają, że swoje sprawy powierzyło nam wiele wymagających firm i osób prywatnych. Ich zaufanie stanowi dla nas największą motywację do działania i dzięki niemu wiemy, że to co robimy ma sens.

 

Nasza Kancelaria Radcy Prawnego specjalizuje się w głównie w bieżącej obsłudze prawno - podatkowej i procesowej. Od lat wspomagamy przedsiębiorców w czynnościach restrukturyzacyjnych, takich jak, między innymi formy przekształceń, z uwzględnieniem analizy skutków podatkowych poszczególnych rozwiązań. Dzięki zażyłej współpracy z prawnikami którzy specjalizują się w sprawach z poza prawa podatkowego, prawa gospodarczego i prawa karno - skarbowego, nasza Kancelaria prowadzi sprawy każdego rodzaju. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i kontaktom, które udało nam się zdobyć, dziś możemy pochwalić się współpracą z najlepszymi prawnikami. Nasza Kancelaria to synonim jakości i rzetelnie wykonywanych usług.

 

 

Kancelaria Łódź zaprasza do współpracy.